
Сив вълнен килим 170x120 cm Shard - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома, естествен
122,99 € / 240,55 лв.

Сив вълнен килим 230x160 cm Shard - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома, естествен
236,42 € / 462,4 лв.

Сив вълнен килим 290x200 cm Shard - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
364,62 € / 713,13 лв.

Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Shard Teal – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома, естествен
235 € / 459,62 лв.

Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Shard Teal – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома, естествен
124,73 € / 243,95 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 160x230 cm Shard Red – Flair Rugs
160×230 cм, ориенталски, модерни, килими за дома
223,38 € / 436,89 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 200x290 cm Shard Red – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, килими за дома, естествен
325,52 € / 636,66 лв.

Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 240x340 cm Shard – Flair Rugs
240×340 cм, модерни, килими за дома, естествен
447,2 € / 874,65 лв.

Бежов ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Shard – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, модерни, килими за дома
364,62 € / 713,13 лв.

Бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Shard – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, модерни, килими за дома
236,42 € / 462,4 лв.
Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 160x230 cm Shard Red – Flair Rugs
Размери 160×230 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 223,38 € / 436,89 лв.
- 6.03.2026 г. - 223,38 € / 436,89 лв.
- 24.02.2026 г. - 262,8 € / 513,99 лв.
- 21.02.2026 г. - 223,38 € / 436,89 лв.
- 20.01.2026 г. - 223 € / 436,15 лв.
- 5.12.2025 г. - 223,38 € / 436,89 лв.
- 28.11.2025 г. - 211,67 € / 413,99 лв.
- 27.11.2025 г. - 222,92 € / 435,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 236,22 € / 462,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 241,33 € / 472 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 160x230 cm Shard Red – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен, Ориенталски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Цвят | Червен |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3400 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 12.51 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Moderno |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/ръчно изработен |
| Грижа | Обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не накисвайте/не препоръчваме продължителен контакт с вода/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Flair Rugs |
Подобни продукти

Червен килим Celebration , 160 x 230 cm Plume - Hanse Home
160×230 cм, от полипропилен, ретро
В наличност
Килим в цвят бордо 140x200 cm Ata – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Червен килим 60x110 cm Life – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в цвят бордо ø 160 cm Shard Red – Flair Rugs
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Червен килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кръгъл килим в цвят бордо ø 160 cm Ata – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим , 80 x 150 cm Dynamic - Flair Rugs
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Червен кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кръгъл килим ø 160 cm Dynamic - Flair Rugs
⌀ 160 cм, ретро, килими за дома
В наличност
Вълнен килим , 120 x 170 cm Falmouth - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Universal Matrix, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Червен килим , 80 x 150 cm Pure - Hanse Home
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Червен и оранжев килим подходящ за пране 60x100 cm Colors of Joy – Vitaus
60×100 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Червен килим 170x120 cm Colores Cloud - Asiatic Carpets
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим , ø 160 cm Rhumba - Flair Rugs
⌀ 160 cм, модерни, килими за дома

Пътека Sprints Autunno, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cм, пътеки, рустик
В наличност
Оранжев килим, подходящ за миене 160x230 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Червен килим Aqua Liso, 57 x 110 cm - Universal
57×110 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Pandora Multi Colori, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Shuffle Shaped – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Pandora Luxuto, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Universal Colors Multi, 120 x 170 cm
120×170 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Килим 80x150 cm - Mila Home
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим подходящ за пране 120x180 cm Summer in Havana – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Оранжева пътека подходяща за пране 80x200 cm Colors of Joy – Vitaus
80×200 cм, пътеки, килими за дома

Зелен/естествен ръчно изработен килим със смес от юта 120x170 cm Effie Diamond – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен

Килим в цвят жълта охра и сиво 80x150 cm Soft – FD
80×150 cм, модерни, килими за дома

Синтетична кожа в цвят бордо 60x90 cm Sherpa – Casa Selección
Килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тъмнолилав кръгъл килим ø 133 cm Fancy – Hanse Home
⌀ 133 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Вълнен килим 120x170 cm Reverie – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килимче от кокосови влакна 25,5x75,5 cm - Esschert Design
В наличност
Бордо килим подходящ за пране 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност




