






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подарете на босите си крака първокласна мекота и висока издръжливост, дори срещу замърсяване, с този килим, изработен изключително от естествени вълнени влакна. Но той ще ви очарова и с дизайна си, изпълнен в богати и ярки цветове с ръчно изрязани геометрични форми, които създават пространствен ефект.
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3200 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 11.78 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Ръчно изрязване |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | Illusion |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/само професионално почистване/не препоръчваме продължителен контакт с вода/не накисвайте/не използвайте химически почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви на потребителите
Килимът е много красив, дори по-красив отколкото на снимката, силно препоръчвам!

160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
200×290 cм, килими за дома, естествен

80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×300 cм, пътеки, килими за дома

140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, рустик, килими за дома

200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×240 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Маса
В наличност

Дърво, метален лист
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност
Метал
В наличност
Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

Памук, комплекти, животни

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност