
Brilagi - Точково осветително тяло CRISPINA 1xGU10/10W/230V златисто
История на цените
- 26.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 30.12.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Луксозно акцентно осветление, което привлича вниманието. Топъл златист тон, който създава приятна и уютна атмосфера. Отлично за подчертаване на стени, декорации или архитектурни детайли. Идеално за модерни жилища, хотели и представителни помещения. Дизайн, който съчетава елегантност и функционалност.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Жълт |
| Тип | Стенен спот/Спот |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | CRESTO Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Аплик APP1153-1W Gold
В наличност
Лампа Gold 75cm APP580-1W
В наличност
СТЕННА ЛАМПА LED LHJ072-W BRUSH GOLD
Метал, LED лампи
В наличност
Дизайнерски стенен аплик антично злато - Carballo
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Аплик КАН, хром, абажур Камелот Макиато, 1xE27
LED лампи

Аплик Gold 52cm APP578-1W
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа черна магнитна регулируема - Muro
Модерни
В наличност
Аплик APP1224-1W GOLD
В наличност
Аплик LED 60CM APP1348 OLD GOLD
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi - LED Гъвкав аплик MAYA LED/3W/230V 4000K бежов
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
СТЕННА ЛАМПА LED LHJ068-W C BRUSH GOLD/BLACK
Метал, LED лампи
В наличност
Globo 57911WG - Гъвкав аплик ROBBY 1xGU10/25W/230V сив/кафяв
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Лампа LED APP1043-W GOLD
Метал, LED лампи
В наличност
Аплик РИМИНИ, патина, 1xE14
Стъкло

Аплик LED 40CM APP1347 OLD GOLD
LED лампи
В наличност
Дизайнерски квадратен стенен аплик черен - Sabbir
LED лампи
В наличност
Класически стенен аплик златен плат абажур бял - Cas
В наличност
Аплик LED G137-W Rose Gold
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа черна с ратан абажур 50 см регулируема - Blitz
Ориенталски
В наличност
Brilagi - LED полилей BOHO STYLE 1xE27/15W/230V, Ø 40 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метален текстилен стенен светлинен източник Verma E27 в златен - кремав цвят 13x13x50см.
Метал, 230V, спалня и дневна
В наличност
Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
Стенно осветление Arken E27 в златист винтидж цвят 12x12x20см.
Ретро, метал, 230V
В наличност
Модерна стенна лампа стомана с LED с сензорен димер - Arch
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик МАРИНА, хром, 1xE27

Дизайнерска стенна лампа бежова органична 20 см 2 светлини - Pulley
Модерни
В наличност
Аплик LED 60CM APP1348 OLD GOLD
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерна външна стенна лампа бежова 17,5 см вкл. LED IP65 - Batt
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна и таванна лампа сива квадратна IP54 - Ariel
LED лампи
В наличност
Аплик APP1272-1W
Модерни, индустриални
В наличност
Searchlight 79821-40SB - LED осветително тяло SANTORINI LED/8,2W/230V месинг
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня CUNEO LED/19W/230V Ø 60 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
⌀ 60 cм
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност