
СТЕННА ЛАМПА LED LHJ072-W BRUSH GOLD
Метал, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен стенен осветител. Практично осветление за картини и огледала. Ключ директно на корпуса на осветителното тяло. Може да се монтира на всички видове повърхности. Вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8,2 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 503 lm |
| Тип | Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8,2 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,2 W |
| Series | SANTORINI Searchlight |
| Производител | Searchlight |

Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност


Метал, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Метал, модерни, дърво
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи

Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка

