
Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Gleam
Стъкло, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Входяща мощност | 3,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 32 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,5 W |
| Цокъл | G9 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Място | Спалня/Коридор/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Дъб |
| Функция | Превключвател върху кабела/LED технолигия |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Стил | Старинен |
| Series | TAVERN Light4home, COTTAGE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло

Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, ширина, височина
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи, дърво, скандинавски
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност


Керамика
В наличностБезплатна доставка