
Brilagi-Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 12 см опушен
Стъкло, ширина, височина
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Цвят | Черен |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Функция | LED технолигия |
| Входяща мощност | 7 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 21 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 51 W |
| Общ светлинен поток | 1800 lm |
| Цокъл | GX53 |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | AURA LUX Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, ширина, височина
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност

Рустик, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност


Модерни
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро, метал, 230V
В наличност
Метал, модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност