
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
История на цените
- 25.05.2026 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 2.04.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 15.03.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 14.02.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Настолна лампа с осветление и електронен уред за улавяне на насекоми, който използва ултравиолетова светлина за ефективно привличане на летящи насекоми (напр. мухи, молци, комари и други). Насекомите се унищожават чрез контакт с метална мрежа под високо напрежение, която ги убива с електрически ток. Уредът не използва химически вещества, работи без мирис и без замърсяване. Подходящ е за употреба в дома, на двора, в къмпинг, както и в ресторанти, столови, офиси, болници и др. Захранва се с Li-Ion акумулатор с капацитет 1800 mAh (включен в комплекта). За зареждане на акумулатора се използва USB-C кабел (включен в комплекта). Управлението се осъществява чрез бутони на предната страна на устройството.
Спецификации
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
|---|---|
| Място | Пергола/Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/На батерии, включени/Акумулаторен |
| Защита срещу проникване | IPX4 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Тип | Капан за насекоми/Фенерче/Екстериорна лампа |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Общ светлинен поток | 60 lm |
| Капацитет | 1800 mAh |
| Напрежение | 5 V |
| Series | INSECT TRAP |
| Производител | Platinet |
Подобни продукти


Grundig - Соларна LED лампа и капан за насекоми UV LED/1xAA 600 mAh IPX4
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/18W/230V 100 m2
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Nedis INKI110CBK16 - Електрически капан за насекоми UV-A/2x8W/230V 50м²
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
ZEVENTI - Вентилатор за таван FAMARA 1xE14/60W/230V
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност