
Аплик APP1010-2W Gold
Стъкло, метал, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 12.36 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Класически |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Цокъл | E14 |
| Брой крушки | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | Стенен спот |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Спалня |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Series | SOMA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

LED лампи

Стъкло, ширина, височина
В наличност

Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност

Стъкло, метал, модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт

Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност


Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност