
Briloner 2178012 - LED Гъвкав аплик 1xE14/10W/230V + LED/3W хром
История на цените
- 27.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 23.10.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 16.10.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практичен стенен аплик. Насочено осветление за фасунга E14 (не е включена). Осветена основа с енергоспестяващ LED източник. 2 ключа за превключване на светлината.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Сив |
| Стил | Други |
| Тип | Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14/Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W/3 W |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W |
| Общ светлинен поток | 150 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | FLEXIBLE LAMP Briloner |
| Производител | Briloner |
Подобни продукти


Модерна Стенна Лампа Стомана с Бял Абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Аплик APP1010-2W Gold
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Brilagi - LED точково осветително тяло SFERA 1xGU10/10W/230V Ø 10 см бяло
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик ЛАУРА, бял/сребро, 1xE14
Метал

Аплик G096-1W GOLD
В наличност
Класически стенен аплик златен плат абажур бял - Cas
В наличност
Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло CRISPINA 1xGU10/10W/230V 10 cm златисто
Модерни, 230V
В наличност
Дизайнерска стенна лампа бяла с LED IP44 - Lens
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Жълта стенна лампа за контакт ø 14 cm Zylo – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт

Кремава LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стенна лампа в стил Арт Деко злато със стъкло - Laura
Стъкло
В наличност
Стенна лампа златиста 28 см IP44 2-светлина с превключвател - Cederic
Стъкло
В наличност
Аплик APP1430-W GOLD
В наличност
Плафон АЛФА, крем, 3xE27

Стенна лампа златиста USB с бял абажур - Brescia Combi
LED лампи
В наличност
Лампа Gold 90cm APP582-1W
В наличност
Интелигентна стенна лампа стомана с сив абажур с WiFi A60 - Brescia
Модерни
В наличност
Аплик APP1009-1W Gold
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Дизайнерски стенен аплик бял 39 см - Johanna
В наличност
Стенна аркова лампа стомана с абажур зелен 35/35/20 регулируема
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерна бяла регулируема стенна лампа с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи
В наличност
Интелигентна стенна лампа златиста с бял абажур с WiFi A60 - Brescia
В наличност
Аплик APP1232-1W GOLD
В наличност
Аплик APP1250-1W Gold
В наличност
Модерна стенна лампа бяла с гъвкава ръка - Brescia Combi
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна стенна лампа бяла регулируема с USB-C - Croft
Модерни
В наличност
Kanlux 39138 - LED стълбищно осветително тяло EXIN LED/2,5W/230V 4000K IP65 бяло hr.
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Аплик LED G137-W Rose Gold
Модерни, LED лампи
В наличност
Смарт стенна лампа златна със стъкло, включително WiFi P45 - Ayesha
Стъкло
В наличност
Аплик LED APP1262-1W Black
LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро стълбищен ключ без рамка № 6 бежов
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x10W/230V, 80 м²
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Immax NEO 07534L - Термостат за подово отопление SMART 230V/3A Wi-Fi Tuya
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
KINDERKRAFT - Бебешко шезлонгче MIMI бежово
Повивалник, висящи
В наличност
Kliklap - Ретро домашна розетка без рамка SCHUKO 230V/16A бежова
Диаметър
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност