
Модерна стенна лампа черна кръгла 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно вградено осветително тяло. Подходящо за дискретно осветяване на коридори и стълбища. Монтажната кутия за вграждане е включена в комплекта. Степен на защита: IP65.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Монтажен отвор | 60 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 50 lm |
| Тип | Лампа за стълбище |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Коридор/Стълбище |
| Дълбочина на вграждане | 36 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W |
| Series | EXIN Kanlux |
| Производител | Kanlux |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Скандинавски
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност


Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка