
67,95 €
132,9 лв.
Комплект от 4 модерни таванни спота тъмен бронз, въртящи се и накланящи се - Rondoo Up
Модерни, бронз
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 38.02 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Входяща мощност | 8,5 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8,5 W |
| Цокъл | GU10 |
| Series | SFERA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностМодерни, индустриални
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Бронз
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
230V
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност