Жълта стенна лампа за контакт ø 14 cm Zylo – Sollux
История на цените
- 11.05.2026 г. - 80 € / 156,47 лв.
- 19.04.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 19.03.2026 г. - 76 € / 148,64 лв.
- 14.02.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 5.02.2026 г. - 85,39 € / 167,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 20.01.2026 г. - 85,39 € / 167,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 74,29 € / 145,3 лв.
- 16.01.2026 г. - 85,39 € / 167,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Жълта стенна лампа за контакт ø 14 cm Zylo – Sollux
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| В електрически контакт | Да |
| Цвят | Жълт |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 1.4 kg |
| Диаметър на абажура | 14 cm |
| Дължина | 61 cm |
| Включена крушка | Не |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Серия | Zylo |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

Интелигентна стенна лампа стомана с сив абажур с WiFi A60 - Brescia
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа златиста 48 см IP44 3-светлина - Cederic
Стъкло, модерни
В наличност
Globo 57911-1SA - Стенно точково осветително тяло ROBBY 1xGU10/25W/230V
230V
В наличност
Brilagi -Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 8 см златист
Стъкло
В наличност
Дизайнерски стенен аплик бял 39 см - Johanna
В наличност
Плафон ПЕТРА, бял, 1xE27
Модерни, LED лампи

Rabalux 5161 - Лампа за стена UFO 1xE27/60W/230V
Стъкло, 230V
В наличност
Stенно осветително тяло LAVA 1xG9/8W/230V бежово/опушено бежово
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Japandi таванна лампа златиста с бежов абажур - Pluni
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Смарт стенна лампа златна със стъкло, включително WiFi P45 - Ayesha
Стъкло
В наличност
Аплик ЛАУРА, бял/сребро, 1xE14
Метал

Класически стенен аплик златен плат абажур бял - Cas
В наличност
Дизайнерска стенна лампа бяла с LED IP44 - Lens
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
Интелигентна стенна лампа златиста с бял абажур с WiFi A60 - Brescia
В наличност
Плафон СТЕЛА, хром, 5xE27

Аплик Gold 80cm APP835-1W
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенна лампа бяла със злато с LED 3-степенен димер IP44 - Yordi
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Аплик МАРИНА, хром, 1xE27

Комплект от 2 модерни стенни лампи тъмно сиви IP44 - Baleno
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа златиста IP44 - Cederic Up
Стъкло, модерни
В наличност
Плафон МАРТИС L, бял, 1xE27
LED лампи

Стенна лампа златиста USB с бял абажур - Brescia Combi
LED лампи
В наличност
Модерна бяла регулируема стенна лампа с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi -Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 15 см златист
Стъкло
В наличност
Селска стенна лампа полукръгла бяла - Drum
В наличност
Плафон АЛФА, крем, 3xE27

Модерна стенна лампа стомана с LED с сензорен димер - Arch
Модерни, LED лампи
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V сив IP54
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дизайнерска стенна лампа сива с меден интериор - Fold
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа месинг с LED 3-степенно димиране - Dias
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ретро стенна лампа бронз 80.4cm вкл. LED IP44 - Coco
Ретро, LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност











