Теракотена стенна лампа за контакт Zylo – Sollux
История на цените
- 11.05.2026 г. - 80 € / 156,47 лв.
- 8.05.2026 г. - 80 € / 156,47 лв.
- 17.04.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 18.03.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 17.03.2026 г. - 71 € / 138,86 лв.
- 10.03.2026 г. - 77 € / 150,6 лв.
- 5.03.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 5.03.2026 г. - 72,25 € / 141,31 лв.
- 26.01.2026 г. - 72,58 € / 141,95 лв.
- 23.01.2026 г. - 89,09 € / 174,24 лв.
- 21.01.2026 г. - 104,81 € / 204,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 91,18 € / 178,33 лв.
- 5.12.2025 г. - 89,09 € / 174,24 лв.
- 28.11.2025 г. - 83,85 € / 164 лв.
- 14.11.2025 г. - 89,09 € / 174,24 лв.
- 7.11.2025 г. - 94,33 € / 184,49 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Теракотена стенна лампа за контакт Zylo – Sollux
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| В електрически контакт | Да |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 0.7 kg |
| Диаметър на абажура | 14 cm |
| Дължина | 61 cm |
| Включена крушка | Не |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Серия | Zylo |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Цвят | Цвят теракота |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

Модерна стенна лампа стомана с LED с сензорен димер - Arch
Модерни, LED лампи
В наличност
Външна стенна лампа тъмночервена IP44 - Мюнхен
Ретро, модерни
В наличност
Sollux SL.1701 - Аплик NOX 1xE14/10W/230V оранжев
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
стенна лампа Clouzot 1Осветление-Gold
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа бяла и бронзова с лампа за четене - Renier
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Стенна и таванна лампа сива квадратна IP54 - Ariel
LED лампи
В наличност
Лампа за стена atmosphera Dris, 15 cm, Стъкло
Стъкло
В наличност
Solight WO779-2 - LED външно осветително тяло 20W/230V 3000/4000/6500K IP65 Ø 22 см
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплик за стена InLight 1041-Nikel
Стъкло, метал
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи тъмен бронз регулируеми с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Аплик КАН, хром, абажур Камелот Макиато, 1xE27
LED лампи

Аплик за стена Maytoni Rond-White
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа мед с гъвкава ръка - Brescia Combi
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик APP1153-1W Gold
В наличност
Аплика Elmark Elizabeth-Никел
В наличност
Аплик G093-1W Black White
В наличност
Лампа LED APP1043-W GOLD
Метал, LED лампи
В наличност
Аплик МАРИНА, хром, 1xE27

Rabalux - Резервно стъкло за стенна лампа SOMA E14
Стъкло
В наличност
Аплик КУБО, патина, абажур Текстинел Крем, 1xE27

Stенно осветително тяло LAVA 1xG9/8W/230V бежово/опушено бежово
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик TULIP 1xE27/60W/230V дъб
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
стенна лампа Timo
Модерни
В наличност
Аплик APP1439-W RIGHT BLACK GOLD
В наличност
Аплика Viokef Paros 2L-сив
Модерни
В наличност
Лампа atmosphera Vico, 10x14 cm - Златист
Модерни
В наличност
Комплект от 2 модерни стенни лампи черни регулируеми с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2 светлини - Otan
Модерни
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко бронз с мрамор и кехлибарено стъкло - Nina
Стъкло
В наличност
Модерна стенна лампа стомана с гъвкава ръка - Brescia Combi
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик APP1152-1W Black
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност











