
Стенна лампа бяла със злато с LED 3-степенен димер IP44 - Yordi
Пластмаса, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическа лампа за стена от опалово стъкло Крушката не е включена в комплекта
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Класически |
| Тип | Аплик |
| Форма | Полукръгъл |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | UFO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност


Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Метал

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи

Ретро, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, единичен
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ретро

230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка


Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С пейка, модерни, шкафове
В наличност