
Розова LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
196 € / 383,34 лв.

Черна LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
225,56 € / 441,16 лв.

Розова LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
178 € / 348,14 лв.

Светлосива LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
199,48 € / 390,15 лв.

Светлозелена LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
197,31 € / 385,9 лв.

Бяла LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна
225,56 € / 441,16 лв.

Черна LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна
197,31 € / 385,9 лв.

Оранжева LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
225,56 € / 441,16 лв.

Светлозелена LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
225,56 € / 441,16 лв.

Оранжева LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
199,48 € / 390,15 лв.

Кремава LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
171 € / 334,45 лв.

LED затъмняваща се стенна лампа в сребрист цвят ø 15 cm Asteria Wall Long – UMAGE
Ключ за осветление, спалня и дневна
225,56 € / 441,16 лв.
Кремава LED затъмняваща се стенна лампа ø 15 cm Asteria Wall Short – UMAGE
История на цените
- 27.04.2026 г. - 171 € / 334,45 лв.
- 19.03.2026 г. - 171 € / 334,45 лв.
- 16.01.2026 г. - 184 € / 359,87 лв.
- 25.11.2025 г. - 176,91 € / 346,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 186,62 € / 365 лв.
- 11.11.2025 г. - 196,85 € / 385,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 208,61 € / 408,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 213,21 € / 417 лв.
- 30.04.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
- 26.04.2024 г. - 208,1 € / 407,01 лв.
- 18.04.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
- 17.04.2024 г. - 208,1 € / 407,01 лв.
- 16.04.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
- 11.04.2024 г. - 208,1 € / 407,01 лв.
- 3.04.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
- 23.03.2024 г. - 204,01 € / 399,01 лв.
- 19.03.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
- 14.03.2024 г. - 208,1 € / 407,01 лв.
- 10.03.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
- 8.03.2024 г. - 208,1 € / 407,01 лв.
- 4.03.2024 г. - 244,91 € / 479 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Елегантната стенна лампа Asteria има функция за затъмняване, която се управлява с ненатрапчив бутон върху абажура. Това ви позволява да регулирате осветлението така, че да е подходящо за всеки случай.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Ecologic | Да |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Материал | Метал |
| Мощност | 12 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип | LED |
| Тегло | 0.75 kg |
| Диаметър на абажура | 15 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Характеристики на лампата | Затъмняваща се/огъваща се структура |
| Включена крушка | Да |
| Дължина на захранващ кабел | 220 cm |
| Превключвател | За лампа |
| Захранване | Перманентно инсталиран/за контакт |
| Серия | Asteria |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Акрилно стъкло |
| Материал на конструкцията | Стомана/алуминий |
| Цвят | Кремав/златен |
| Material | Метал |
| Производител | UMAGE |
Подобни продукти

LED стенна лампа с огъваща се структура/затъмняваща се в цвят слонова кост ø 20 cm Keaton – Trio
Метал, модерни, LED лампи

Модерна Стенна Лампа Стомана с Бял Абажур - Pluk
Модерни
В наличност
Стенна лампа златиста USB с бял абажур - Brescia Combi
LED лампи
В наличност
Светлозелена стенна лампа Studio – Hübsch
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа бронз с бяла качулка и регулируема ръка - Ladas Deluxe
Модерни
В наличност
Бяла стенна лампа Barcelona Tres - Markslöjd
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна
В наличност
Интелигентна стенна лампа златиста с бял абажур с WiFi A60 - Brescia
В наличност
Brilagi - Плафон LUND WOOD, 3xE27/40W/230V, Ø 50 см, дърво
Дърво, 230V
В наличност
Brilagi - Стенна лампа NUBILA WOOD 1xE27/25W/230V дъб/черно/крем
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Интелигентна стенна лампа бронз с бял абажур с Wi-Fi A60 - Ladas Deluxe
Метал, модерни
В наличност
Globo 57911-1SA - Стенно точково осветително тяло ROBBY 1xGU10/25W/230V
230V
В наличност
Дизайнерска стенна лампа бяла с LED IP44 - Lens
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Стенна лампа от стомана с бял абажур и регулируема ръка - Ladas Deluxe
Модерни
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик CUBE LED/6W/230V сив IP54
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплик РАМ, бял, 1xE27
LED лампи

Brilagi - Осветително тяло за картина DANAE 2xE14/40W/230V златно
230V
В наличност
Модерен стенен аплик стомана с сив памучен абажур - Stacca
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампа за стена в блестящо сребристо (дължина 40 см) Lino - Trio
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Бяла стенна лампа ø 10 cm Latika - Reality
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Сиво-бежова стенна лампа за контакт Pop – Markslöjd
Ретро, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED стенна лампа за контакт LED/3,2W/230V матов хром
LED лампи, 230V
В наличност
Бежова стенна лампа Wally – Hübsch
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерна стенна лампа бежова с включен LED димируем в 3 стъпки - Lines
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Смарт стенна лампа златна със стъкло, включително WiFi P45 - Ayesha
Стъкло
В наличност
Стенна лампа в стил Арт Деко злато със стъкло - Laura
Стъкло
В наличност
Плафон СТЕЛА, хром, 5xE27

Rabalux 6301 - Точково осветително тяло SOMA 1xE14/40W/230V
230V
В наличност
Интелигентна стенна лампа стомана с сив абажур с WiFi A60 - Brescia
Модерни
В наличност
Бяла стенна лампа, височина 11 cm Ibai - SULION
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стенна лампа в златист цвят Zenit - Markslöjd
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Сиво-бежова стенна лампа за контакт Peak – Markslöjd
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт

Метална стенна лампа без абажури в сребрист цвят Santé – UMAGE
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност


