
Комплект от 6 вградени спота бели 9,5 см вкл. LED 1300 lm димируеми IP65 - Gaius
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично стенно точково осветително тяло с два източника на светлина. Лампата е оборудвана с LED четящ източник, чието насочване може да се регулира. Идеално осветление за спални и дневни стаи. Крушката GU10 не е включена в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цокъл | GU10/Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 6 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | НЕ/ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Стенен спот |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 6/10 |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W |
| Общ светлинен поток | 750 lm |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | PIPE Milagro, TORCH Milagro, RESORT Milagro |
| Производител | Milagro |

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, мед, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност

Индустриални
В наличностМодерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Хром
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност