
Brilagi - LED Полилей за повърхностен монтаж ANTHONY 3xE14/40W/230V дъб/бежов
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Ютата е естествен и екологичен материал, който перфектно се вписва в тенденциите на устойчивия дизайн. Ютени лампи съчетават суровата простота и елегантността на природата, създавайки топла и уютна атмосфера във всеки интериор. Те са идеален избор за хора, които ценят екологичните решения и искат да внесат елементи, близки до природата, в своя дом. С избора на ютени лампи поставяте акцент върху стил, хармония и грижа за околната среда.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Бежов |
| Стил | Бохо |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Кръгъл |
| Цокъл | E27 |
| Функция | LED технолигия |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 935 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Series | BOHO STYLE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Стъкло
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
