
Brilagi-LED Стенно точково осветително тяло с USB порт NOCTIS LED/3W/230V+LED/9W бяло
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 21.99 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 300 lm |
| Тип | Аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност

Стъкло, индустриални
В наличност
Скандинавски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Батерии
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Камък
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка