Светлосиня пътека 80x300 cm Sensi Zashi – FD
Размери 80×300 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 19.03.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 10.03.2026 г. - 112 € / 219,05 лв.
- 23.01.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 22.01.2026 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 7.12.2025 г. - 105,61 € / 206,56 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Пътеката Sensi Zashi предлага идеалната комбинация от елегантност и практичност. Тя е изработена от висококачествени материали с фин блясък, който подчертава модерния му вид. Късият косъм е мек на допир, като същевременно е лесен за поддръжка и издържа на ежедневна употреба. Фините шарки са ненатрапчиви и с вкус, така че пътеката се вписва добре както в класически, така и в модерен интериор и допринася за приятна и балансирана атмосфера в пространството.
Размери
| Ширина: | 80 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 300 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Видове килими | Пътеки |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Цвят | Син |
| Тип | Пътека |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Плътност | 280000 points/m² |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 4.2 kg |
| Дължина | 300 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Sensi |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Памук/юта/латекс/полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | FD |
Подобни продукти

Син килим 133x190 cm Sensi Zashi – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 160x230 cm Gleam – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив вълнен килим 133x180 cm Cirrus - Agnella
133×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сивo-бежов вълнен килим 200x300 cm Niagara graphite – Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома

Синьо-бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни

Зелена и кремава пътека за открито и закрито 70x300 cm Sten Army – Pappelina
70×300 cм, пътеки, ретро
Безплатна доставка
Ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Abstract Flow – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сиво-синя пътека 80x300 cm Sensi Gepi – FD
80×300 cм, пътеки, модерни

Външен килим 80x230 cm Villa – Flair Rugs
80×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Синьо-лилава пътека със смес от рециклирани влакна подходяща за пране 60x230 cm Reid – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Светлосиня и бежова двустранна ръчно изработена вълнена пътека 60x190 cm Kamal Dune – Nouristan
60×190 cм, пътеки, ориенталски

Бежова пътека 80x300 cm Marbled – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
Килим Platinum в златисто гранит кремаво

Пътека подходяща за пране 60x230 cm Desert Walk – Mila Home
60×230 cм, пътеки, килими за дома

Кафява синтетична кожa 100x135 cm Etosha – Ayyildiz Carpets
100×135 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Розов и сив килим , 60 x 230 cm Nuru - Flair Rugs
60×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Кремав вълнен килим 160x240 cm Lilia - Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Килим подходящ за пране в розово и цвят слонова кост 160x230 cm Pink Garden – Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим Argentum цветна градина кремав

Сив килим за миене 80x50 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Bubbly – Oyo Concept
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сиво-розов миещ се килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосив килим 120x170 cm Cocktail Wonderlust – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Пътека подходяща за пране в цвят жълта охра и сиво-розово 60x230 cm Creamy Strawberry Swirl – Mila Home
60×230 cм, пътеки, килими за дома

Сиво-синя пътека 70x200 cm Sensi Tris – FD
70×200 cм, пътеки, модерни

Бежов килим 230x160 cm Flores - Asiatic Carpets
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлосин и кремав ръчно изработен памучен килим подходящ за пране 120x160 cm Kitchen Tiles Blue Sage – Lorena Canals
120×160 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Килим в цвят мента 133x190 cm Lida Santi – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлосива пътека 80x300 cm Soft Halleby – FD
80×300 cм, пътеки, модерни
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност








