










Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Зелен килим подходящ за пране 160x230 cm Matcha Latte – Mila Home
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.8 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Mila Home x Bonami |
| Модел | На раета/геометричен |
| Дизайн | Ретро/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление/подходящ за пране |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня/пране на 30 градуса/не използвайте химическа белина/не използвайте химически почистващи препарати |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Mila Home |

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност


⌀ 80 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова


С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност

160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, модерни, килими за дома
В наличност
115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност


160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

200×290 cм, модерни, килими за дома

60×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
200×290 cм, рустик, килими за дома
В наличност
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
60×230 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
30×52 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
240×260 cм
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

Комплекти
В наличност
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Рафт, метал, дърво
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Класически
В наличност
240×260 cм
В наличност