




Клиентите най-често споменават
Виж отзивиНай-добра цена за последните 30 дни: 16,2 € / 31,68 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучно спално бельо за детско легло 100x135 cm Minnie - Jerry Fabrics
| Ширина: | 100 cм |
|---|
| Детски теми | Мики и Мини Маус |
|---|---|
| Детски асортимент - за кого | За момичета |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло |
| Закрепване на детски чаршафи | С цип |
| Текстил за детско легло | Памук |
| Цвят | Розов |
| Характеристики | Двустранен |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.55 kg |
| Съдържа пълнеж | Без пълнеж |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 135 cm |
| Размер на спалното бельо | 100x135 |
| Размер на възглавницата | 40x60 |
| Серия | Mickey and Minnie |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Jerry Fabrics |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Красив подарък за моята любима внучка за Коледа.
Грешен модел
Много сладък, е добре приет и като подарък, много мек е на допир и точно толкова мек, колкото трябва за големи и малки. Зависи от децата, сега аз имам една госпожица и една принцеса.
Отлично
Калъфката за завивка е средна, но имаше проблеми със забавената доставка.

140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
100×135 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
За момчета

140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, Замразени, за момичета
В наличност
За момичета, памук
За изпращане след 2 дни
За момичета

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

130×160 cм


240×260 cм
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност