


Най-добра цена за последните 30 дни: 23,7 € / 46,35 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Ballerina – Jerry Fabrics
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Детски асортимент - за кого | За момичета |
|---|---|
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло, Класически |
| Текстил за детско легло | Памук |
| Цвят | Розов |
| Характеристики | Двустранен |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.85 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Подходящ за сушилня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Jerry Fabrics |
Отзиви на потребителите
След първото пране вече изглежда доста използвано. В двумесечна пералня AIG на стойност 13 хиляди, затова смятам, че не е от пералнята. Но това е глобален проблем – стандартно се произвежда доста некачествен текстил. Може би не съм единственият, който би оценил, макар и на двойна цена, ако след десет изпирания се гарантира видът като при разопаковане на спалното бельо. В духа „не сме толкова богати, че да си купуваме евтини неща“. Само една мисъл... на другите електронни магазини купувам подобен – извинете, „боклук“. Просто размишление дали да не пробвам нещо наистина премиум.
Много красиво и качествено

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
За момичета, памук

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
За момчета

135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
120×150 cм, в детско легло, животни
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
За момичета, памук

За момичета

За момчета

За момичета, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
В детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момичета, памук

За момчета, памук

За момичета, памук

140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
200×200 cм, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
За момичета, в детско легло, класически
В наличност
За момичета, памук

195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

130×160 cм
В наличност

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
С вакуум, монтиран на стена, диаметър
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност