




Най-добра цена за последните 30 дни: 26,4 € / 51,63 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Памучно детско спално бельо за единично легло 140x200 cm Princess - Jerry Fabrics
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Детски теми | Принцеси |
|---|---|
| Детски асортимент - за кого | За момичета |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло, Класически |
| Текстил за детско легло | Памук |
| Цвят | Розов |
| Характеристики | Двустранен |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.85 kg |
| Съдържа пълнеж | Без пълнеж |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90 |
| Серия | Princesses |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Jerry Fabrics |

135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
100×135 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
За момичета, в детско легло, класически
В наличност
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
100×135 cм, в детско легло, цип
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
За момичета, памук

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, цип
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
100×135 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, Автомобили, за момчета
В наличност
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
За момичета

140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност
135×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
За момчета

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност

Диаметър
В наличност

25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм, височина, диаметър

39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
От полипропилен, килими от едно парче, правоъгълен
В наличност
53×60×46 cм, от пластмаса, диаметър

137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност
25×55×45 cм, с капак, текстил
В наличност
140×137 cм, воал, завеси от една част
В наличност