





Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Frozen – Jerry Fabrics
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Детски теми | Frozen |
|---|---|
| Детски асортимент - за кого | За момичета |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло, Класически |
| Текстил за детско легло | Памук |
| Цвят | Син |
| Характеристики | Двустранен |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.85 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90 |
| Серия | Frozen |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/подходящ за сушилня/пране на 40 градуса |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Jerry Fabrics |
Отзиви на потребителите
След първото изпиране вече изглежда доста използвано. В двумесечна пералня AIG на стойност 13 хиляди, затова смятам, че проблемът не е в пералнята. Но това е глобален проблем – стандартно се произвеждат доста некачествени текстилни изделия. Може би не съм единственият, който би оценил, макар и на двойна цена, след десет изпирания да бъде гарантиран външният вид все едно току-що сте разопаковали спалното бельо. В духа на “не сме толкова богати, че да си купуваме евтини неща”. Само една мисъл... на другите електронни магазини ще купя подобен – извинете ”боклук”. Само замисъл дали да не опитам нещо наистина първокласно.

140×200 cм, Замразени, за момичета

100×135 cм, Замразени, за момичета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност
Памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
100×135 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, в детско легло
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
В детско легло, класически, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
За момичета, за момчета, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, класически
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
Памук
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
79×39×87 cм, на открито, стоящи
В наличност
75×50 cм, плътен цвят
В наличност
13×70×5 cм, интериор, висящи
В наличност
137×78×68 cм
В наличност