






Размери 140×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Ariel – Jerry Fabrics
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Детски теми | Принцеси |
|---|---|
| Детски асортимент - за кого | За момичета |
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло, Класически |
| Текстил за детско легло | Памук |
| Характеристики | Двустранен |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.85 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90 |
| Серия | Ariel/Frozen |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Не използвайте химическа белина/пране на 40 градуса/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Jerry Fabrics |

135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, принцеси, за момичета
В наличност
140×200 cм, Автомобили, за момчета
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност


Памук
В наличност
100×135 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност

135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност

230×220 cм, за момчета, класически
В наличност

100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност

135×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност


За момичета, за момчета, класически
В наличност

Замразени, за момичета, в детско легло
В наличност
140×200 cм, памук
В наличност
30×52 cм
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
