




Най-добра цена за последните 30 дни: 26,95 € / 52,71 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Minecraft – Jerry Fabrics
| Ширина: | 140 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Асортимент от детски чаршафи | В детско легло, Класически |
| Текстил за детско легло | Памук |
| Характеристики | Двустранен |
| Състав и тип материал | Памук |
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 0.85 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x200 |
| Размер на възглавницата | 70x90 |
| Серия | Minecraft |
| Закопчаване на спално бельо | С цип |
| Закопчаване на възглавницата | Цип |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 110 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/не използвайте химическа белина/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Цвят | Син/зелен |
| Производител | Jerry Fabrics |
Отзиви на потребителите
страхотен материал, памук

140×200 cм, в детско легло, класически

90×200 cм
В наличностБезплатна доставка
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност


100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност


140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
140×220 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, в детско легло, памук
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност

140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, Мики и Мини, за момичета
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
140×200 cм, в детско легло, класически
В наличност
140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност

160×220 cм
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност

140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
140×200 cм, Свинята Пепа, в детско легло
В наличност
230×220 cм, за момичета, класически

140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност

140×200 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
100×135 cм, за момчета, в детско легло
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
240×260 cм
В наличност
240×260 cм
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност