
Килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, рустик, с дълъг косъм/шагренова
-20 %91 € / 177,98 лв.
114 € / 222,96 лв.

Килим за открито и закрито 120x170 cm Samara – Universal
120×170 cм, ориенталски, рустик, с дълъг косъм/шагренова
-20 %52 € / 101,7 лв.
65 € / 127,13 лв.
Килим за открито и закрито 120x170 cm Samara – Universal
Размери 120×170 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 52 € / 101,7 лв.
История на цените
- 28.05.2026 г. - 52 € / 101,7 лв.
- 18.05.2026 г. - 52 € / 101,7 лв.
- 1.05.2026 г. - 65 € / 127,13 лв.
- 23.04.2026 г. - 63 € / 123,22 лв.
- 19.03.2026 г. - 54 € / 105,61 лв.
- 20.02.2026 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
- 16.02.2026 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
- 10.02.2026 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 7.02.2026 г. - 58 € / 113,44 лв.
- 5.02.2026 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 66,06 € / 129,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Samara на Universal е идеалният избор както за вътрешни, така и за външни пространства. Благодарение на обработката си той е устойчив на слънце и вода, така че ще бъде идеален за терасата, балкона или градинската беседка. Украсен е с богат флорален дизайн с централен мотив и преплетени флорални орнаменти, които ще добавят елегантно докосване към дома ви.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Рустик, Ориенталски |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 4 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.55 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор/екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Samara |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 204800 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Бежов килим 80x200 cm - Mila Home
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Saveh Cream Blue – Elle Decoration
160×1 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сиво-бежов килим 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, килими от едно парче
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, от полипропилен

Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Сив вълнен килим 200x300 cm Mist - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, скандинавски

Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен

Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×1 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Кремаво-сив килим 133x190 cm Sensation - Universal
133×190 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Кремав килим от вискоза 95x140 cm Oriental Flowers – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Зелено-сив килим , 160 x 230 cm Cosmos - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Medel – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен

Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×1 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Тъмно сив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 120 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Външен килим 290x200 cm Mabel - Flair Rugs
200×290 cм, от полипропилен, килими от едно парче
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, от полипропилен, килими от едно парче

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Бежов кръгъл външен килим ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160 cм, ⌀ 160 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосив килим 160x230 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
160×1 cм, модерни, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бежов бар стол с регулируема височина с подлакътници (височина на седалката 86 cm) Eleanor – Actona
110×53×56 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×117×44 cм, от пластмаса
В наличност
Сушилня за дрехи King - Vileda
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Антрацитна градинска кутия за съхранение Woodys – Toomax
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, модерни, индустриални
В наличност


