






Размери 240×340 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Марката Flair Rugs залага на модерен дизайн, който не остарява в интериора, и на качествени материали. В този случай е избрана комбинацията от полиестер и полипропилен, известна със своята издръжливост, лесна поддръжка и антистатични свойства. Ето защо тя е идеална дори за домове с четириноги космати приятели.
| Ширина: | 240 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 340 cм |
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен/полиестер |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Плътност | 2600 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 21.22 kg |
| Дължина | 340 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Eris |
| Модел | Каменен/абстрактен |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 40% полиестер/60% полипропилен |
| Производител | Flair Rugs |

160×220 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Естествен, от памук, на вълна
В наличност
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
240×340 cм, ориенталски, ретро

80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
От полипропилен, естествен
В наличност
120×160 cм, ориенталски, модерни
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
60×110 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
133×180 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
110×140 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Маса
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност

Класически
В наличност

137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
156×44×109 cм
В наличност