
Бежов килим 120x170 cm Stellar Beige Natural – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
107,95 € / 211,13 лв.

Бежов килим 160x230 cm Stellar Beige Natural – Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
201,45 € / 394 лв.

Бежов килим 200x290 cm Stellar Beige Natural – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
290,7 € / 568,56 лв.
История на цените
- 16.05.2026 г. - 107,95 € / 211,13 лв.
- 15.05.2026 г. - 107,95 € / 211,13 лв.
- 5.03.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 5.03.2026 г. - 105,4 € / 206,14 лв.
- 24.02.2026 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 16.02.2026 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 27.01.2026 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 105,6 € / 206,54 лв.
- 20.01.2026 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 108,09 € / 211,41 лв.
- 27.12.2025 г. - 105,61 € / 206,56 лв.
- 9.12.2025 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 105,61 € / 206,56 лв.
- 2.12.2025 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 28.11.2025 г. - 99,4 € / 194,41 лв.
- 14.11.2025 г. - 105,61 € / 206,56 лв.
- 7.11.2025 г. - 111,82 € / 218,7 лв.
- 16.09.2025 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 106,86 € / 209 лв.
- 2.09.2025 г. - 124,24 € / 242,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Този килим от Asiatic Carpets е практично допълнение към всеки интериор. Той предлага мека и привлекателна повърхност, която ще придаде уютна атмосфера на дома ви. За да запазите качеството на килима, използвайте само прахосмукачка без въртяща се четка, за да не повредите влакната. Избягвайте да разливате течности, а ако се появи някакво петно, просто го почистете внимателно с чиста бяла памучна кърпа. Ако петното не може да бъде отстранено, консултирайте се с професионалист. Не перете килима в пералня. Препоръчваме да използвате нехлъзгаща се подложка за допълнителна безопасност и защита на пода. За дълъг живот предпазвайте килима от пряка слънчева светлина и го съхранявайте далеч от огън.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Материал | Памук |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер/полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 4.28 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Lustre |
| Модел | Абстрактен/структуриран |
| Дизайн | Модерен/glamour |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете със суха кърпа/почиствайте само мястото/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химически почистващи препарати/не търкайте/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 60% полипропилен/40% полиестер |
| Производител | Asiatic Carpets |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Килимът изглежда красиво, надявам се да е качествен и да издържи дълго.
Подобни продукти

Бежов килим 200x290 cm Mirage Haze – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Aurora Cliff - Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив килим 290x200 cm Aurora - Asiatic Carpets
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
Кремав вълнен килим 160x240 cm Haze - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Кремав вълнен килим 160x240 cm Lilia - Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Килим atmosphera, 60x90 cm, Памук, Различни разцветки
Естествен, от памук
В наличност
Розовo-сив вълнен килим 200x300 cm Calvi rose – Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим подходящ за пране 152x230 cm Teo Traditional – Flair Rugs
152×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов вълнен килим 160x230 cm Puddle Wool – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Бежов вълнен килим 200x300 cm William - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Килим atmosphera Ozel, 120x170 cm, Микс
Естествен, от памук, от полиестер
В наличност
Сив/бежов килим 170x120 cm Apollo - Think Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов ръчно изработен килим от рециклирани влакна 160x230 cm Velvet – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Оранжев/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлокафяв ръчно изработен килим със смес от вълна 200x290 cm Ascot – Asiatic Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремаво-сив килим 133x190 cm Sensation - Universal
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Кръгъл килим за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово ø 160 cm Duet Liora – NORTHRUGS
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов/кремав ръчно изработен килим 200x300 cm Anders AN02 – Asiatic Carpets
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Черен/кремав килим 120x180 cm Dottie Black – Universal
120×180 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Светлосив килим подходящ за пране 120x160 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранна/ръчно изработена ютена пътека в светло естествен цвят 80x200 cm Juno – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим 140x200 cm Creation - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Couka, 80 cm - Сив
Кръгла, от полиестер
В наличност
Жълт вълнен килим в цвят охра 60x230 cm Gigi - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Adriel, 60x90 cm, Бежов
От полиестер
В наличност
Ръчно изработена пътека със смес от вълна в цвят слонова кост 80x200 cm Majoli – Elle Decoration
80×200 cм, пътеки, скандинавски
В наличност
Кремава ръчно изработена пътека със смес от вълна 80x200 cm Pradesh Natural White – Elle Decoration
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Шкаф за работилница XL Garage Low – Keter
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност






