
Черна LED стенна лампа Sword – Opviq lights
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Candellux, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 13 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 980 lm |
| Тип | Аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 13 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 13 W |
| Series | ARIAN Candellux |
| Производител | Candellux |

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи

Метал, модерни, 230V
В наличност
Метал
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи

LED лампи

Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност