
Brilagi - LED Гъвкав аплик MAYA LED/3W/230V 4000K бежов
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 87.08 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Тип | Аплик |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1900 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Series | WOODY LINE Brilagi, LANA Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло

Стъкло

Стъкло, модерни
В наличност


Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи


LED лампи

Метал, модерни, 230V
В наличност
Ретро, метал, 230V
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
LED лампи



Модерни

Модерни, топло бяла светлина
В наличност


Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност

С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност

