Много хубава дизайнерска лампа.
История на цените
- 11.05.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 25.03.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 24.03.2025 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 21.03.2025 г. - 59,26 € / 115,9 лв.
- 26.03.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 14.03.2024 г. - 78,18 € / 152,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 74.58 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Тип | Аплик |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 115 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | LANA Lamkur, WOODY LINE Brilagi |
| Производител | Lamkur |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Черна LED стенна лампа Sword – Opviq lights
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED аплик LANA LED/15W/230V 4000K черен
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплика Точкова светлина F&H Sten-Черен
LED лампи
В наличност
Аплик Maytoni Mollis
В наличност
Аплик Maytoni Vigo
Модерни
В наличност
Аплика Viokef Hendrix
В наличност
Аплика Точкова светлина F&H Raik
Стъкло, LED лампи
В наличност
Аплик APP1170-2W Black
В наличност
Стенна лампа черна с крачен превключвател 3-лампи - Jeana Luxe
Модерни
В наличност
Аплика F&H Sten plus
LED лампи
В наличност
Аплик за стена Lenore
LED лампи
В наличност
Аплика Viokef Jane осветително тяло с две светлини
Модерни
В наличност
стенна лампа Sherlock единична лампа
Модерни
В наличност
Аплик АРЕНА, черен, 1xE27
LED лампи

Аплик за стена Elmark GRF01-Mauro
Модерни
В наличност
Модерна стенна лампа черна с LED 3-степенно димиране - Twirl
Модерни, LED лампи
В наличност
обесване Точкова светлина покрив Maytoni Elti-Черен
В наличност
Аплика Maytoni Trame torch-Черен
Модерни
В наличност
Аплик МОРЕЛО, черен, 1xE27
Стъкло

Аплика Corridor I
В наличност
Дизайнерска стенна лампа зелена органична 32 см 2 светлини - Pulley
Модерни
В наличност
Аплик Black 52cm APP577-1W
В наличност
Модерна стенна лампа черна 100 см вкл. LED - Clockwise
Модерни, LED лампи
В наличност
Смарт стенна лампа черна с димно стъкло, включваща WiFi ST64 - Laura
Стъкло, модерни
В наличност
Стенна лампа в стил арт деко черна с опушено стъкло - Laura
Стъкло, модерни
В наличност
Аплика Viokef Paros 2L-сив
Модерни
В наличност
Модерна бронзова стенна лампа с USB-C порт - Gosna
Модерни
В наличност
Градински аплик Olina-Black (8) парчета
В наличност
Аплик МАРИО, черен, 2xE27
LED лампи

Аплика Elmark Senso LED
LED лампи
В наличност
Аплици Viokef Ada
Модерни
В наличност
Модерен стенен аплик черен с гъвкава ръка - Brescia Combi
Модерни, LED лампи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
