
Интелигентен вграден прожектор черен квадратен IP44 вкл. Wifi GU10 - Xena
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светилникът отговаря на изискванията EyeComfort - щадящ и не уморява очите ви.Димируем с помощта на стенен димер (не е включен в комплекта).LED източникът може да се накланя произволно, за да се промени ъгълът на осветление.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 9 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Стил | Други |
| Монтажен отвор | 64 mm |
| Дълбочина на вграждане | 62 mm |
| Общ светлинен поток | 650 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | ABROSA Philips |
| Производител | Philips |

Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, повърхностни светлини, накланяне
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, за вграждане, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, за вграждане
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка