
Brilagi - Спот SELE 3xGU10/30W/230V черен
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 39.88 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 4 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Series | SELE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, повърхностни светлини

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Цифрови будилници
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност


Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка