
Интелигентен прожектор черен въртящ се и наклоняващ се с WiFi P45 - Mosh
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | SAMBATELLO Eglo |
| Производител | Eglo |

Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни


Модерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка

⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка