
Rabalux 73030 - Спот SENOBIA 1xGU10/35W/230V 12 см
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Sollux, който имаме на склад на цена 18.60 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux, LAGOS Sollux |
| Производител | Sollux |

230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, хром
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
Модерни, 230V, топло бяла светлина
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
