
35,96 €41,95 €
70,33 лв.82,05 лв.
Индустриална Стенна Лампа от Бетон със Светлинен Ефект - Купа
Индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 11 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 880 lm |
| Тип | Лампа за картина |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 11 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W |
| Series | PRADO Milagro |
| Производител | Milagro |

Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло
В наличност

230V
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Ретро, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

В джапанди стил
В наличност

Модерни
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Малък
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност
Среден
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

