
Дизайнерски таванен прожектор бял GU10 70mm въртящ се и накланящ се - Vo
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 61.57 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други |
| Тип | Релсови аксесоари/Спот |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Напрежение | 230 V |
| Series | PIPE Milagro, CIRCUIT 1 Track light, MICA Milagro |
| Производител | Milagro |

Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Хром, 230V
В наличност
Модерни
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Хром

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност


Дърво

230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностМодерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност


Дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, модерни
В наличност
Дърво, с място за съхранение
В наличност

Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка

С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка