
Brilagi - Спот TRINE 1xGU10/30W/230V черен/златист
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 30.99 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Място | Всекидневна стая/Коридор/Спалня |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W |
| Цокъл | E14 |
| Форма | Кръгъл |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Други |
| Series | TALIS Redo, VOLLEY Redo |
| Производител | REDO |

230V
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни

Дърво

Модерни, LED лампи, бяла дневна светлина
В наличност
Модерни
В наличност

230V
В наличност

Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни

LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

230V
В наличност

Модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка