
Аплик ТИЕРА, венге, 1xE27
LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенна закачалка с осветление. Поради своя изчистен модерен дизайн се вписва идеално във всеки дом. В комбинация от дърво и черен метал.Брой куки: 5.
| Основен материал на осветлението | Метал, Дърво |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Тип | Аплик/Мебели |
| Стил | Други |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C/F |
| Товароносимост | 3 кг |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1900 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Series | CIVITATE Eglo, WALL HOOK Asir |
| Производител | Eglo |

LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи

Модерни
В наличност

Модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност
230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ориенталски
В наличност
Ретро
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност


Модерни

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност