
Сив/бежов килим 80x150 cm Flores Sunset – Universal
80×150 cм, килими за дома, среден косъм
42 € / 82,14 лв.

Сив/бежов килим 140x200 cm Flores Sunset – Universal
140×200 cм, килими за дома, среден косъм, флорален десен
99 € / 193,63 лв.

Сив/бежов килим 160x230 cm Flores Sunset – Universal
160×230 cм, килими за дома, среден косъм, флорален десен
124 € / 242,52 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
- 23.04.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
- 17.03.2026 г. - 106 € / 207,32 лв.
- 11.03.2026 г. - 114 € / 222,96 лв.
- 5.03.2026 г. - 129,51 € / 253,3 лв.
- 5.03.2026 г. - 129,2 € / 252,69 лв.
- 24.02.2026 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 129,51 € / 253,3 лв.
- 16.02.2026 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 129,51 € / 253,3 лв.
- 10.02.2026 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 114 € / 222,96 лв.
- 16.01.2026 г. - 121 € / 236,66 лв.
- 10.01.2026 г. - 132 € / 258,17 лв.
- 27.12.2025 г. - 129,51 € / 253,3 лв.
- 9.12.2025 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 129,51 € / 253,3 лв.
- 2.12.2025 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
- 14.11.2025 г. - 99,04 € / 193,71 лв.
- 5.11.2025 г. - 106,66 € / 208,61 лв.
- 16.09.2025 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 130,89 € / 256 лв.
- 2.09.2025 г. - 152,36 € / 297,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Омръзнал ви е видът на вашия интериор, но нямате време или средства за скъпи и мащабни ремонти? Какво ще кажете за нов килим за вашия хол или спалня? Този красив модел от Universal ще внесе така необходимия естетически тласък, но също така и лесна поддръжка, издръжливост и не на последно място - мекота и топлина за босите крака.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Държава на произход | ES |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 15 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.65 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Flores |
| Дизайн | Романтичен |
| Качество | Back To School/Екстра |
| Плътност | 256000 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив/бежов |
| Производител | Universal |
Подобни продукти

Килим Argentum акварел кафяво-бежово кръг

Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 80x150 cm Sandstorm – Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Вълнен килим в бежов и ментов цвят 200x300 cm V&A Calisia Kelp – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Сив вълнен килим 133x190 cm Ros - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
Безплатна доставка
Килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, синтетични
Безплатна доставка
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, от полипропилен, ретро
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим подходящ за пране 190x290 cm Dion Global – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сиво-кремав килим 160x230 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 120x170 cm Mirage Blur Terra – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 170x120 cm Aurora - Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосива пътека 80x300 cm Soft Halleby – FD
80×300 cм, пътеки, модерни

Бежов вълнен килим 133x180 cm Medley - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Синьо-бежов килим 120x180 cm - Mila Home
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Ръчно изработена вълнена пътека 80x300 cm Verona Floral – Flair Rugs
80×300 cм, пътеки, ретро

Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Розовo-бежоввълнен килим 240x340 cm Braque alabaster – Agnella
240×340 cм, модерни, килими за дома

Сив/бежов килим 80x150 cm Marbled – Flair Rugs
80×150 cм, от полипропилен, модерни

Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома

Светлорозов вълнен килим 160x240 cm Fizz - Agnella
160×240 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Синьо-сива пътека 80x300 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив вълнен килим 160x240 cm Mist - Agnella
160×240 cм, модерни, килими за дома
Безплатна доставка
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов и сив килим , 60 x 230 cm Nuru - Flair Rugs
60×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност

