
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
29,7 € / 58,09 лв.

Бежов килим 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
62 € / 121,26 лв.

Бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
81 € / 158,42 лв.

Бежов килим 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cм, от полипропилен, килими за дома, синтетични
46 € / 89,97 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 29,7 € / 58,09 лв.
- 23.04.2026 г. - 29,7 € / 58,09 лв.
- 17.03.2026 г. - 25,4 € / 49,68 лв.
- 11.03.2026 г. - 27,2 € / 53,2 лв.
- 5.03.2026 г. - 30,85 € / 60,34 лв.
- 5.03.2026 г. - 30,6 € / 59,85 лв.
- 24.02.2026 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 20.02.2026 г. - 30,85 € / 60,34 лв.
- 16.02.2026 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 14.02.2026 г. - 30,85 € / 60,34 лв.
- 10.02.2026 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 23.01.2026 г. - 27,2 € / 53,2 лв.
- 16.01.2026 г. - 29 € / 56,72 лв.
- 10.01.2026 г. - 31,5 € / 61,61 лв.
- 27.12.2025 г. - 30,85 € / 60,34 лв.
- 9.12.2025 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 5.12.2025 г. - 30,85 € / 60,34 лв.
- 2.12.2025 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 14.11.2025 г. - 23,59 € / 46,14 лв.
- 5.11.2025 г. - 25,41 € / 49,7 лв.
- 16.09.2025 г. - 34,26 € / 67,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 29,65 € / 57,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 34,26 € / 67,01 лв.
- 23.01.2025 г. - 29,35 € / 57,4 лв.
- 10.01.2025 г. - 33,64 € / 65,79 лв.
- 1.01.2025 г. - 35,79 € / 70 лв.
- 27.12.2024 г. - 30,17 € / 59,01 лв.
- 24.12.2024 г. - 35,79 € / 70 лв.
- 20.12.2024 г. - 30,17 € / 59,01 лв.
- 10.12.2024 г. - 35,79 € / 70 лв.
- 6.12.2024 г. - 30,17 € / 59,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Какво бихте казали за килим, който не само изглежда страхотно, но и се отличава със своята функционалност? Това ли е точно това, което търсите? Тогава се оставете да бъдете изкушени от тази класическа красота от Universal. Нещо повече, той се възползва само от най-добрите качества на комбинацията от полиестерни и полипропиленови влакна, като желаната мекота и същевременно устойчивост на замърсяване и избледняване на цветовете. Освен това с поддръжката няма да загубите твърде много ценно време, което можете да посветите на заслужена почивка, например.
Размери
| Ширина: | 77 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Материал | Полипропилен, Полиестер |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер/полипропилен |
| Височина на купчината | 6 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.74 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Залепен ръб/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Springs |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност | 224000 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 65% полиестер/35% полипропилен |
| Цвят | Бежов/многоцветен |
| Производител | Universal |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Практичен е, благодарение на шарката мръсотията не се вижда веднага. Мек е, тънък, побира се и под врата.
Много ми харесва!
Прекрасен килим, цветовете са съответстващи както на снимката. За мен е по-тънък, но това ми подхожда, не търсех дебел. Качеството е отлично, влакната след отваряне...
Подобни продукти

Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 80x150 cm Sandstorm – Vitaus
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 115x170 cm Springs – Universal
115×170 cм, килими за дома, къс косъм

Сиво-кремав килим 160x230 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Килим в бежово-сребристо 57x90 cm Shine Classic - Hanse Home
57×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлосив килим 120x160 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 120x170 cm Mirage Blur Terra – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Килим подходящ за пране 190x290 cm Dion Global – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кафяв килим 160x230 cm Terno Brown – FD
160×230 cм, килими за дома, къс косъм

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 230x160 cm Aurora - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, синтетични
Безплатна доставка
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив/бежов килим 80x150 cm Flores Sunset – Universal
80×150 cм, килими за дома, среден косъм

Килим Kael Scratch, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив/бежов килим 220x160 cm Apollo - Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Бежов килим от вискоза 95x140 cm Oriental – Nouristan
95×140 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Кафяво-бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов вълнен килим 133x180 cm Medley - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
Вълнен килим в бежов и ментов цвят 200x300 cm V&A Calisia Kelp – Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бял и бежов килим за миене 180x120 cm - Vitaus
120×180 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим 200x300 cm Colores Cloud Sunset – Asiatic Carpets
200×300 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Canyon преливащо кремаво-кафяв
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност


