
Аплик РИМИНИ, патина, 1xE14
Стъкло
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Alfa, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Дървен декор | Бук |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | BAFIA Alfa |
| Производител | Alfa |

Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни

Метал
В наличност

Модерни
В наличност

230V
В наличност
Индустриални
В наличност

Стъкло

Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност

Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност


LED лампи
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност

Метал
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност



Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност