Светлината не е напълно бяла, корпусът има розов оттенък.
НаличностВ наличност
Доставка от 3,99 € / 7,8 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 14 дни
История на цените
- 30.05.2026 г. - 58,24 € / 113,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 58,24 € / 113,91 лв.
- 31.01.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 31.12.2024 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 9.11.2024 г. - 58,24 € / 113,91 лв.
- 7.11.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 5.11.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 3 W/4 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 630 lm |
| Тип | Аплик |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W/4 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
4.33 отзива
5
2 x4
0 x3
1 x2
0 x1
0 x
Отзиви на потребителите
Потребител, който не е влязъл в системата
Подобни продукти

44,95 €
87,91 лв.
Модерна външна стенна лампа бяла с LED 2-светлина IP54 - Simon
Модерни, LED лампи
В наличност
149 €
291,42 лв.
Комплект от 2 дизайнерски стенни лампи бели - Fold
Модерни
В наличностБезплатна доставка
45 €
88,01 лв.
Кафяво-сива стенна лампа Orbital – Sollux
Стъкло, метал, модерни
В наличност
37,95 €39,95 €
74,22 лв.78,14 лв.
Дизайнерска стенна лампа бяла 3-светлини - Planes
Модерни
В наличност
43,95 €59,96 €
85,96 лв.117,27 лв.
Модерна стенна лампа бяла с лампа за четене - Brescia
Модерни
В наличност
35,95 €
70,31 лв.
Интелигентна стенна лампа златиста със стъкло с Wi-Fi G9 - Elien
Стъкло
В наличност
13,55 €
26,5 лв.
Аплик АЛФА, крем, 1xE27

37,95 €
74,22 лв.
Стенна лампа бяла 62 см с LED IP44 - Jerre
LED лампи
В наличност
45,04 €
88,09 лв.
LED Лампа за картина PRADO LED/11W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
24,95 €
48,8 лв.
Модерна стенна лампа бяла със светлинен ефект - Amy
Модерни
В наличност
16,95 €
33,15 лв.
Модерна гъвкава стенна лампа бяла LED - Flex
Модерни, LED лампи
В наличност
60,95 €
119,21 лв.
Смарт стенна лампа бяла 2-светлина вкл. Zigbee G9 - Coen
Стъкло, модерни
В наличност
38,95 €
76,18 лв.
Дизайнерски стенен аплик черен регулируем - Triangolo
В наличност
16,95 €
33,15 лв.
Модерна стенна лампа Бяла мазилка Сфера със светлинен ефект - Blur
Модерни
В наличност
41,95 €
82,05 лв.
Дизайнерска стенна лампа жълта регулируема - Triangolo
В наличност
52,61 €
102,9 лв.
Плафон АЛФА, крем, 5xE27

20,95 €
40,97 лв.
Модерен стенен аплик бял квадратен 2-светлина - Sandy
Модерни
В наличност
79,95 €89,95 €
156,37 лв.175,93 лв.
Japandi плафон бежов - Wabi
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
29,95 €
58,58 лв.
Стенна лампа бяла с LED и сензорен димер акумулаторна - Joris
Модерни, LED лампи
В наличност
37,95 €
74,22 лв.
Интелигентна стенна лампа кръгла бяла вкл. 2 WiFi GU10 - Sandy
Модерни
В наличност
36,95 €39,95 €
72,27 лв.78,14 лв.
Дизайнерски стенен аплик розов регулируем - Triangolo
В наличност
25,95 €
50,75 лв.
Модерна бяла правоъгълна стенна лампа с 2 светлини - Otan
Модерни
В наличност
57,44 €
112,34 лв.
Eglo 95774 - LED Стенна лампа CUPELLA 2xLED/4,5W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
21,95 €
42,93 лв.
Модерна стенна лампа бяла със светлинен ефект - Sabbio
Модерни
В наличност
49,95 €
97,69 лв.
Комплект от 2 модерни стенни лампи бели - Otan
Модерни
В наличност
11,98 €
23,43 лв.
Brilagi - Резервно стъкло за полилей, аплик и лампа MISTEL,MILLA Ø 8 см бял
Стъкло
В наличност
9,46 €
18,5 лв.
Аплик ДЮНА, ø300/2, бял гланц, 1xE27

57,44 €
112,34 лв.
Eglo 900525 - Аплик TIMPAROSSA 1xE27/40W/230V бял
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
36,95 €
72,27 лв.
Винтидж стенна лампа бял гипс цилиндрична форма - Mahou
В наличност
18,95 €
37,06 лв.
Селска стенна лампа бяла с текстилен абажур - Vete
В наличност
31,95 €
62,49 лв.
Дизайнерска стенна лампа бяла кръгла 2 светлини - Sab
В наличност
39,26 €
76,79 лв.
Brilagi - LED аплик FRIDA 1xG9/4W/230V бял
Стъкло, метал, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
146,21 €
285,96 лв.
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
61,57 €
120,42 лв.
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
134,6 €
263,25 лв.
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
173,14 €
338,63 лв.
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
82,23 €160,9 €
160,83 лв.314,69 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
11,57 €
22,63 лв.
Aigostar удължител с ключ 4 гнезда 3м SCHUKO черен
В наличност
57,72 €
112,89 лв.
Brilagi - Екстериорен вграден под двоен контакт IP55 матов хром правоъгълен
В наличност
15,25 €
29,83 лв.
