
Стенна лампа в златист цвят ø 20 cm Multan – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Класическо стенна лампа.Абажурът е украсен с изискан златист вълнообразен мотив.Крушката не е включена в комплекта.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Стил | Старинен |
| Място | Всекидневна стая |
| Цокъл | E27 |
| Брой крушки | 1 |
| Тип | Аплик |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Series | FLOSSI Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Стъкло

Рустик, LED лампи, Провинциални
В наличност


Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, пластмаса
В наличност

Модерни
В наличност

Дърво, индустриални
В наличност
Стъкло


Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна


Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност

Дърво
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Индустриални
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
Малък
В наличност