
Модерна стенна лампа бяла с кадифена флорална абажура - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 21.99 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Черен |
| Общ светлинен поток | 806 lm |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Входяща мощност | 7 W |
| Максимална входяща мощност на лампата | 7 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Функция | LED технолигия |
| Стил | Други |
| Цокъл | G9 |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Стенен спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 35 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | MAYA Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Ретро, метал, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, индустриални, 230V
В наличност

LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност

Стъкло
В наличност

Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи
В наличност
Кристал, модерни, LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност


Керамика
В наличностБезплатна доставка