
Светлосив кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
26,26 € / 51,36 лв.

Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %85 € / 166,25 лв.
99 € / 193,63 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-6 %133 € / 260,13 лв.
141,12 € / 276,01 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-16 %52 € / 101,7 лв.
62 € / 121,26 лв.

Кремав кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %141 € / 275,77 лв.
164 € / 320,76 лв.

Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
28,2 € / 55,15 лв.

Бежов кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-5 %141 € / 275,77 лв.
148,27 € / 289,99 лв.

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-16 %52 € / 101,7 лв.
62 € / 121,26 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %85 € / 166,25 лв.
99 € / 193,63 лв.

Кремав кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %28,2 € / 55,15 лв.
32,9 € / 64,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-13 %52 € / 101,7 лв.
60 € / 117,35 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-12 %85 € / 166,25 лв.
96,12 € / 187,99 лв.

Светлорозов кръгъл килим ø 200 cm Art 1121 – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
135 € / 264,04 лв.
Светлосив кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 80 cм
История на цените
- 15.05.2026 г. - 26,26 € / 51,36 лв.
- 5.03.2026 г. - 24,77 € / 48,45 лв.
- 5.03.2026 г. - 24,65 € / 48,21 лв.
- 24.02.2026 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 24,77 € / 48,45 лв.
- 16.02.2026 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 24,77 € / 48,45 лв.
- 2.02.2026 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 24,5 € / 47,92 лв.
- 16.01.2026 г. - 24,6 € / 48,11 лв.
- 10.01.2026 г. - 24,7 € / 48,31 лв.
- 27.12.2025 г. - 24,77 € / 48,45 лв.
- 22.12.2025 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 5.12.2025 г. - 24,77 € / 48,45 лв.
- 28.11.2025 г. - 23,31 € / 45,59 лв.
- 5.11.2025 г. - 25,06 € / 49,01 лв.
- 25.01.2025 г. - 27,4 € / 53,59 лв.
- 1.01.2025 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 28.12.2024 г. - 24,54 € / 48 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосив кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 80 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 1.216 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Art |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Зелен и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Borbon - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Зелен и кремав килим за открито, ø 140 cm Borbon - NORTHRUGS
Синтетични, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Desert 1302 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, синтетични

Сиво-кремав кръгъл килим ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Килим в червен сив цвят 200x290 cm Gaia – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Сив килим 240x330 cm Soft – FD
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим Yen One, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Скандинавски килим в земни цветови тонове Ширина: 80 см | Дължина: 150 см
Модерни, скандинавски
За изпращане след 3 дни
Сив килим 160x230 cm Malard Copper Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив външен килим 190x290 cm Clyde Paru – Hanse Home
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Скандинавски килим с геометрични шарки Широчина: 60 см | Дължина: 100 см
Модерни, скандинавски
За изпращане след 3 дни
Дизайнерски килим в сиво с ивици Широчина: 60 см | Дължина: 100 см
Модерни
За изпращане след 3 дни
Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлочервен килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 160x230 cm Windsor – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим с по-висок косъм Широчина: 80 см | Дължина: 150 см
Модерни, от полиестер
За изпращане след 3 дни
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 160x235 cm Pigment Beige – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла

Дизайнерски килим с шарка на ацтек Широчина: 80 см | Дължина: 150 см
Модерни
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив външен килим 160x235 cm Esther – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Син килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Poppy, 60x90 cm, Различни разцветки
От памук, от полиестер
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Шкаф за работилница XL Garage Low – Keter
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Нощно шкафче от декор от бор в естествен цвят Karri – WOOOD
46×38 cм, рустик, мат
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност



