
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %85 € / 166,25 лв.
99 € / 193,63 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-6 %133 € / 260,13 лв.
141,12 € / 276,01 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-15 %53 € / 103,66 лв.
62 € / 121,26 лв.

Кремав кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %141 € / 275,77 лв.
164 € / 320,76 лв.

Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
28,2 € / 55,15 лв.

Бежов кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-5 %141 € / 275,77 лв.
148,27 € / 289,99 лв.

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-15 %53 € / 103,66 лв.
62 € / 121,26 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %85 € / 166,25 лв.
99 € / 193,63 лв.

Кремав кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %28,2 € / 55,15 лв.
32,9 € / 64,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-12 %53 € / 103,66 лв.
60 € / 117,35 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-12 %85 € / 166,25 лв.
96,12 € / 187,99 лв.
Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 200 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 119,95 € / 234,6 лв.
История на цените
- 12.05.2026 г. - 133 € / 260,13 лв.
- 8.05.2026 г. - 133 € / 260,13 лв.
- 17.04.2026 г. - 119,95 € / 234,6 лв.
- 1.04.2026 г. - 141,12 € / 276,01 лв.
- 25.03.2026 г. - 105,84 € / 207,01 лв.
- 17.03.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 10.03.2026 г. - 119 € / 232,74 лв.
- 10.03.2026 г. - 141,12 € / 276,01 лв.
- 5.03.2026 г. - 119,95 € / 234,6 лв.
- 5.03.2026 г. - 119,85 € / 234,41 лв.
- 3.03.2026 г. - 141 € / 275,77 лв.
- 24.02.2026 г. - 141,12 € / 276,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 119,95 € / 234,6 лв.
- 16.02.2026 г. - 141,12 € / 276,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 10.01.2026 г. - 119 € / 232,74 лв.
- 16.12.2025 г. - 123,36 € / 241,27 лв.
- 28.11.2025 г. - 115,29 € / 225,49 лв.
- 5.11.2025 г. - 121,36 € / 237,36 лв.
- 16.09.2025 г. - 127 € / 248,39 лв.
- 12.09.2025 г. - 121,18 € / 237,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 141,12 € / 276,01 лв.
- 24.01.2025 г. - 131,69 € / 257,56 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 200 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 7.6 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Art |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Бежов кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Desert 1302 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, синтетични

Сиво-кремав кръгъл килим ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Килим в червен сив цвят 160x230 cm Gaia – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Сива пътека 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
80×300 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим Yen One, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Malard Copper Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежова пътека за открито и закрито 80x250 cm Nature – Hanse Home
80×250 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Син килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим atmosphera Poppy, 60x90 cm, Различни разцветки
От памук, от полиестер
В наличност
Светлосив килим 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Зелен килим 160x230 cm Edesa – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Saroga, ⌀ 80 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, къс косъм
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Тъмносив кръгъл външен килим ø 120 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив килим 160x235 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Rondo, Юта - 80 cm
Кръгла, естествен
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност



