
Светлосив килим 160x235 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
99 € / 193,63 лв.

Бежов килим 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
75 € / 146,69 лв.

Бежов килим 200x280 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
163 € / 318,8 лв.

Бял килим 200x280 cm Panglao New York White – Elle Decoration
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
186 € / 363,78 лв.

Бежов килим 160x235 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
117 € / 228,83 лв.

Светлосив килим 120x170 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
75 € / 146,69 лв.

Светлосив килим 200x280 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
200×280 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
186 € / 363,78 лв.
Светлосив килим 160x235 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
Размери 160×235 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 99 € / 193,63 лв.
- 10.01.2026 г. - 99 € / 193,63 лв.
- 28.11.2025 г. - 99,91 € / 195,41 лв.
- 11.11.2025 г. - 105,17 € / 205,69 лв.
- 7.11.2025 г. - 107,93 € / 211,09 лв.
- 2.11.2025 г. - 110,41 € / 215,94 лв.
- 16.09.2025 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 101,24 € / 198,01 лв.
- 2.09.2025 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосив килим 160x235 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.2 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | New York |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Elle Decoration |
Подобни продукти

Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим Yen One, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Кремав килим 200x290 cm Candela – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тюркоазен вълнен килим , 160 x 230 cm Zen Garden - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кремав килим от юта 120x170 cm Bouclé - Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Desert 1302 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, синтетични

Бежов ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Calmio – Hanse Home
200×300 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежова пътека 80x240 cm Chappe Beige – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 60x110 cm Art – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Сиво-кремав килим подходящ за пране 120x170 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Кафяв/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлорозов килим , 200 x 290 cm Gratia - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кафяв килим за открито , 160 x 230 cm Granado - NORTHRUGS
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Двустранен ютен кръгъл килим в естествен цвят ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Подложка против хлъзгане под килима 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cм, индустриални, килими за дома
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Charlotte – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Сив килим за открито и закрито 160x230 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Rondo, Юта - 80 cm
Кръгла, естествен
В наличност
Кафяв кръгъл килим за открито и закрито ø 120 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Onina, 120x170 cm - Зелен
От полиестер
В наличност
Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност









