
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %85 € / 166,25 лв.
99 € / 193,63 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-6 %133 € / 260,13 лв.
141,12 € / 276,01 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-15 %53 € / 103,66 лв.
62 € / 121,26 лв.

Кремав кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %141 € / 275,77 лв.
164 € / 320,76 лв.

Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
28,2 € / 55,15 лв.

Бежов кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-5 %141 € / 275,77 лв.
148,27 € / 289,99 лв.

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-15 %53 € / 103,66 лв.
62 € / 121,26 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %85 € / 166,25 лв.
99 € / 193,63 лв.

Кремав кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-14 %28,2 € / 55,15 лв.
32,9 € / 64,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-12 %53 € / 103,66 лв.
60 € / 117,35 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
-12 %85 € / 166,25 лв.
96,12 € / 187,99 лв.
Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 80 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 28,2 € / 55,15 лв.
- 9.05.2026 г. - 28,2 € / 55,15 лв.
- 5.03.2026 г. - 26,07 € / 50,99 лв.
- 5.03.2026 г. - 26,35 € / 51,54 лв.
- 24.02.2026 г. - 30,67 € / 59,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 26,07 € / 50,99 лв.
- 19.02.2026 г. - 30,67 € / 59,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 25,8 € / 50,46 лв.
- 16.01.2026 г. - 25,9 € / 50,66 лв.
- 10.01.2026 г. - 26 € / 50,85 лв.
- 29.12.2025 г. - 26,07 € / 50,99 лв.
- 11.11.2025 г. - 24,18 € / 47,29 лв.
- 7.11.2025 г. - 25,46 € / 49,8 лв.
- 5.11.2025 г. - 26,38 € / 51,59 лв.
- 16.09.2025 г. - 26,23 € / 51,3 лв.
- 12.09.2025 г. - 25,05 € / 48,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 29,14 € / 56,99 лв.
- 25.01.2025 г. - 27,4 € / 53,59 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 80 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 1.216 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Art |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Бежов кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Desert 1302 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, синтетични

Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Сив килим Yen One, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 60x110 cm Art – Ayyildiz Carpets
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим за открито и закрито ø 200 cm Giza 1410 – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Бежова пътека за открито и закрито 80x250 cm Nature – Hanse Home
80×250 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 200 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим atmosphera Rondo, Юта - 80 cm
Кръгла, естествен
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Pompei 1611 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Esra, Юта - 120 cm
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в тъмно естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим 160x230 cm Malard Copper Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим в червен сив цвят 160x230 cm Gaia – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Poppy, 60x90 cm, Различни разцветки
От памук, от полиестер
В наличност
Светлорозов килим , 200 x 290 cm Gratia - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив кръгъл килим подходящ за пране и за прахосмукачки роботи ø 120 cm Comfort – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кафяв кръгъл килим за открито и закрито ø 120 cm Timber 1401 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Светлосин/светлокафяв кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Sandstorm – Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлосив килим 160x235 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност



